Prowadząc poszukiwania przedsiębiorców, stron firmowych albo informacji o adresie firmy w Poznaniu nierzadko trafia się na taki zwrot jak ulica Dziadoszańska 10 poznań, który już powoli staje się synonimem adresu pod, którym działają firmy praktycznie z każdej branży. Wystarczy wpisać w pasek przeglądarki takie właśnie hasła jak ulica Dziadoszańska 10 firmy albo samą nazwę ulicy. Siedziby firm adresy oraz informacje o dojeździe to wszystko, co można znaleźć właśnie na stronach internetowych. Zatem nie jest też zaskakujące, że właśnie ten zwrot jest tak często wykorzystywany przy poszukiwaniu samych informacji o przedsiębiorcach o tym, czym się konkretnie zajmują oraz też, gdzie mają lokalizację.

Duże zagęszczenie firm

Pod adresem Dziadoszańska 10 poznań siedziby mają firmy z branży informatycznej, reklamowej marketingowe hurtownie serwisy centra handlowe oraz inne podmioty gospodarcze, które cenią przede wszystkim przestrzeń oraz też większą rozpoznawalność dzięki samej lokalizacji. W samym Poznaniu ulica Dziadoszańska jest również nana i postrzegana jako ulica związana wyłącznie z przedsiębiorczością i handlem. Na Dziadoszańskiej nie ma domów i mieszkań to krótki odcinek, na którym działają i funkcjonują wyłącznie przedstawicielstwa firm.

Jedyne takie miejsce w Poznaniu

Najbardziej charakterystycznym elementem samego odcinka dziadoszańska 10 poznań jest fakt, iż wszystkie firmy, które są zarejestrowane pod tym adresem mają identyczny, natomiast nierzadko trzeba się dobrze ich naszukać. Na małej przestrzeni jest 56 budynków i ponad 50 podmiotów gospodarczych, z których wszystkie mają adres ulica Dziadoszańska 10. Jest to ewenement w skali samego miasta jednak nie wydaje się, by w przyszłości miało coś ulec zmianie. Zatem, kiedy szuka się firmy na ulicy Dziadoszańskiej najlepiej jest wyszukiwać według listy w sieci internetowej i jednocześnie mapki, która ułatwi trafienie do określonego podmiotu gospodarczego w tym rejonie.

Zmiana nazwy ulicy

Problem firm zlokalizowanych pod adresem Dziadoszaństka 10 Poznań został rozwiązany. Ulica Dziadoszańska została podzielona, z jej fragmentu powstała nowa ulica: Stanisława Zwierzchowskiego. Na tej zmianie zyskają firmy zlokalizowane w tym miejscu, dzięki nowej ulicy i numeracji budynków klienci łatwo mogą znaleźć konkretną firmę. Do tej pory częstym zjawiskiem było wypytywanie w innych firmach o lokalizację konkretnej firmy, której klient poszykuje, dzwonienie do firm i wypytywaniem o dokładną lokalizację oraz wychodzenie na ulicę po klienta, który nie może znaleźć firmy.

Kategorie: blog